نورپردازی و منابع‌نوری مختلف چه نقشی در زیبایی خانه دارد؟ - صاباحلار
دکوراسیون

نورپردازی و منابع‌نوری مختلف چه نقشی در زیبایی خانه دارد؟

نورپردازی و منابع‌نوری مختلف چه نقشی در زیبایی خانه دارد؟

نورپردازی ، زیبایی خانه را صد چندان می کند. این کار با لوستر و چراغ های مناسب امکان پذیر است.هنگام خرید لوستر، آباژور و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

نورپردازی و منابع‌نوری مختلف چه نقشی در زیبایی خانه دارد؟

نور و نورپردازی، زیبایی خانه را صد چندان می کند. نورپردازی مطلوب، با لوستر و چراغ های مناسب امکان پذیر است.

هنگام خرید لامپ، لوستر، آباژور و لوسترهای دیواری بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

لوستر، آباژور و چراغ، خانه را زیبا ونظر بیننده را به خود جلب می کنند. پس هنگام خرید آن ها بهترین ها را انتخاب کنید.

نخستین چیزی که هنگام ورود به هر اتاق مورد توجه قرار می گیرد لوستر است. لوستر چلچراغی را برای نشیمن و پذیرایی اتاقتان انتخاب کنید و از زیبایی آن شگفت زده شوید.

آویزها برای نصب روی سقف اتاق های بزرگ به تنهایی با همراه با چند آویز دیگر مناسب است. برای اتاق های کوچک هم فقط یکی از آنها را نصب کنید. ازسلیقه خودتان هم برای نصب آویز در هر مکانی استفاده کنید.

آشپزخانه، اتاق نشیمن یا راهروهای خانه برای نصب چراغ های سقفی مناسبند.

آباژورها، برای نورپردازی خانه و دکور فضاهای مختلف استفاده می شوند. پایه آباژورها بلند یا کوتاهند و می توان آنها را روی زمین یا میز قرار داد و از زیبایی محیط بهره مند شد.

سعی کنید از لامپ هایی با نورهای زرد و سفید در لوستر ها و آباژور ها در خانه استفاده کنید.

لامپ های هالوژن از نورهای تزیینی خانه است که معمولا” درسقف، آرک آشپزخانه یا دیوارها کار می شوند و نورپردازی زیبایی در فضا ایجاد می کنند.

برای نورپردازی خانه هایی که دکور قدیمی دارند، دیوارکوب های برنجی یا برنزی و لوسترها و چلچراغ هایی از جنس برنز و کلاسیک استفاده کنید.

خانه هایی با دکوراسیون مدرن، با استفاده از لوستر های مدرن زیبا تر می شوند. لوسترهای مدرن، شکلی ساده و جزییاتی اندک دارند و جنس آن ها معمولا شیشه، استیل و…است.

طراحی میانه، چیزی بین طراحی مدرن و کلاسیک است. برای این دکور باید از لوستر های مناسب استفاده کرد.

نور پردازی آشپزخانه مهم است و با لوسترهای مناسب بیشتر جلوه می کند. برای نور پردازی اتاق خواب هم بهتر است از لوسترهای بزرگ و چلچراغی استفاده کنیم. نور آباژور روی میز یا روشنایی های دیواری هم برای مطالعه و خواب مناسبند.

چلچراغ هایی زیبا برای حمام طراحی شده اند که به فضا ی آن روح تازه ای می بخشند. این چلچراغ ها حمام را مدرن و زیبا می کنند.

روشویی و دستشویی نیز لازم است نورپردازی خوبی داشته باشد. در کنار یا بالای آینه حمام از جاها ی خوب استفاده از لوستر های دیواری است.

در نورپردازی خانه، توجه به اندازه و فاصله لوستر از زمین نیز بسیار مهم است. در این خصوص از سلیقه های خود هم استفاده کنید.

برای دیدن مطالب بیشتر در مورد معماری های خاص ، دکوراسیون داخلی و محوطه سازی از مجله دلتا دیدن کنید.

منبع

نورپردازی و منابع‌نوری مختلف چه نقشی در زیبایی خانه دارد؟
deltapayam.com

دکمه بازگشت به بالا