زندگی

انجام ۳۱۶ ماموریت امداد و نجات کوهستانی در اردیبهشت ۱۴۰۰

انجام ۳۱۶ ماموریت امداد و نجات کوهستانی در اردیبهشت ۱۴۰۰

محمدی گفت: در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ماموریت‌های امداد و نجات در مقایسه با اردیبهشت سال ۹۹، ۲۲ درصد رشد داشته است.

انجام ۳۱۶ ماموریت امداد و نجات کوهستانی در اردیبهشت ۱۴۰۰

محمدباقر محمدی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت‎‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انجام ماموریت‌های امدادی در اردیبهشت ماه سال جاری، اظهار کرد: در اردیبهشت ۱۴۰۰ توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر ۳۱۶ مورد ماموریت امداد و نجات در حوادث مرتبط با کوهستان در سطح کشور انجام شد که منجر به نجات ۱۹۷ نفر، انتقال ۱۱۶ مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات سرپایی به ۳۳ نفر از مصدومان این حوادث شده است.

او با اشاره به اینکه ماموریت‌های امداد و نجات در این مدت ۲۲ درصد رشد داشته است، بیان کرد: بیشترین ماموریت مرتبط با حوادث کوهستان در استان‌های تهران، البرز و فارس بوده است.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به ماموریت‌های آبی تصریح کرد: ماموریت‌های امداد و نجات در محیط‌های آبی نسبت به اردیبهشت سال گذشته، ۱۵ درصد رشد داشته است.

محمدی افزود: در اردیبهشت ۱۴۰۰ توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر ۵۳ مورد ماموریت امداد و نجات در حوادث مرتبط با محیط‌های آبی در ۲۱ استان کشور به انجام رسید که منجر به نجات ۱۶ نفر، انتقال ۳ مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات سرپایی به ۱ نفر از مصدومان این حوادث شده است.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر تصریح کرد: بیشترین ماموریت مرتبط با حوادث محیط‌های آبی در استان، البرز و گیلان هر کدام با ۶ مورد و چهارمحال و بختیاری و خوزستان هر کدام با ۵ مورد بوده است.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

منبع

انجام ۳۱۶ ماموریت امداد و نجات کوهستانی در اردیبهشت ۱۴۰۰
www.yjc.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا