ایران المنتور، مرجع آموزش طراحی سایت با المنتور‌ - صاباحلار
زندگی

ایران المنتور، مرجع آموزش طراحی سایت با المنتور‌

ایران المنتور، مرجع آموزش طراحی سایت با المنتور‌

اگر علاقمند به طراحی سایت بدون کدنویسی هستید، این مطلب را بخوانید. المنتور، یک صفحه ساز وردپرس است که طی چند سال توانسته پرفروش ترین صفحه ساز جهان شود.

ایران المنتور، مرجع آموزش طراحی سایت با المنتور‌

صورتی ها: امروز قصد داریم به شما، مرجع آموزش طراحی سایت با المنتور (ایران المنتور) در وب فارسی را معرفی کنیم. اگر علاقمند به مبحث طراحی سایت بدون کدنویسی هستید، این مطلب را تا انتها بخوانید.

المنتور، یک صفحه ساز وردپرس است که طی چند سال گذشته توانسته پرفروش ترین صفحه ساز جهان شود. المنتور در حال حاضر، بالای ۵ میلیون نصب دارد و پر مخاطب ترین صفحه ساز نیز هست.

المنتور به دلایل زیادی محبوب شد اما مهم ترین دلایل آن به شرح زیر است:

مهم ترین تفاوت المنتور با دیگر صفحه ساز ها، رابط کاربری و امکانات و المان های آن است که این امکان را به مخاطب می دهد تا بدون دردسر و به راحت ترین شکل ممکن طرحی که می خواهد را پیاده سازی کند. من به شخصه با خیلی از صفحه ساز ها کار کردم مانند Visual Composer یا Beaver Builder و صفحه ساز های خود قالب ها مانند قالب فلت سام اما واقعاً با المنتور قابل مقایسه نیست. پیاده سازی طرح هایی که در ذهن است با المنتور، بسیار راحت تر از دیگر صفحه ساز ها است. این را زمانی که خودتان از آن استفاده کنید، متوجه خواهید شد. اگر دقت کرده باشید، خیلی از قالب های پرفروش جهان نیز خود را با المنتور سازگار کردند زیرا این صفحه ساز به شدت طرفدار پیدا کرده است.

بله اما المنتور نسخه پرو (پولی) هم دارد که خب مسلماً امکانات بیشتری نسبت به المنتور رایگان دارد. تفاوت المنتور رایگان و پولی چیست؟ در نسخه رایگان المنتور، به اندازه مورد نیاز، ابزار های کاربردی برای طراحی وجود دارد اما در نسخه پرو امکانات بسیار فوق العاده در اختیارتان قرار میگیرد که به شما این امکان را می دهد تا برای خودتان یک قالب اختصاصی طراحی کنید.

کلمه پر جست و جو در این روز ها که کار دستتان خواهد داد، زیرا به جای خرید المنتور پرو اورجینال، نسخه نال شده یا دزدی آن را به صورت رایگان دانلود کردید و عملاً امنیت سایتتان را به خطر انداخته اید. این موضوع را زمانی متوجه شده خواهید شد که چندین ماه از نصب نسخه نال شده این افزونه گذشته است  و مجبورید به جای ۴۰-۵۰ هزار تومان باید چندین میلیون هزینه کنید.

برای خرید نسخه اورجینال این افزونه دو راه پیش رو دارید :

elementor.com سایت مادر این افزونه است و طبیعتاً برای خرید کردن از آن باید به صورت دلاری و با حساب و اکانت دلاری خرید نمایید که این کار خب علاوه بر پر هزینه بودن، تقریباً برای افرادی که در ایران هستند، کار غیر ممکنی است زیرا حساب دلاری ندارند. Iranelementor.com سایت مرجع این افزونه در وب فارسی و سال هاست در حال فعالیت است. برا تهیه از این سایت کافی است به آدرس Iranelementor.com/elementor مراجعه کنید. برای تهیه افزونه المنتور پرو با تنها ۸۹ هزار تومان کافی است تا به سایت ایران المنتور مراجعه کنید.

ایران المنتور برای کاربران مجله صورتی ها، یک کد تخفیف ۳۰ درصدی (GTiNT3) نیز در نظر گرفته که می توانید همین الان از آن استفاده کنید.

پیشنهاد های ایران المنتور برای شما هنوز تمام نشده است، می توانید همین الان وارد آدرس Iranelementor.com/education شوید و المنتور را به صورت حرفه ای و رایگان یاد بگیرید. علاوه بر آن می توانید هر سوالی که داشتید را بپرسید و حرفه ای تر شوید.

منبع

ایران المنتور، مرجع آموزش طراحی سایت با المنتور‌
suratiha.com

دکمه بازگشت به بالا