تکمیل نسخه الکترونیک به طور جدی ادامه دارد - صاباحلار
زندگی

تکمیل نسخه الکترونیک به طور جدی ادامه دارد

تکمیل نسخه الکترونیک به طور جدی ادامه دارد

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: برای اجرای نسخه الکترونیک از موانع جدی عبور کردیم و تکمیل این برنامه ادامه دارد.

تکمیل نسخه الکترونیک به طور جدی ادامه دارد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در جلسه هفتگی پروژه نسخه الکترونیک که با حضور مدیران حوزه‌های درمان و فناوری اطلاعات برگزار شد، اظهار کرد: با تلاش و کوشش فراوان مجموعه همکاران سازمان تأمین اجتماعی برنامه نسخه الکترونیک با موفقیت در حال اجراست.

وی با بیان اینکه مدیران واحد‌های اجرایی تأمین اجتماعی سراسر کشور نقش مهمی در پیشبرد این برنامه ملی دارند، گفت: این برنامه به عنوان اولویت اول سازمان باید مورد توجه تمامی همکاران باشد و پاسخگویی و اطلاع رسانی مناسب به جامعه باید مورد توجه قرار گیرد.

سالاری گفت: به منظور تشویق و دعوت بیمارستان‌های دانشگاهی برای متصل شدن به سامانه نسخه الکترونیک، پرداخت مطالباتی که در سامانه نسخه الکترونیک ثبت می شود، در اولویت قرار دارد.

بیشتر بخوانید

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: برای پرداخت مطالبات مراکز درمانی دانشگاهی و غیردانشگاهی که به سازمان تامین اجتماعی متصل نشوند، اولویت قائل نیستیم.

وی ادامه داد: تمامی مراکز دانشگاهی که از طریق API به سازمان تامین اجتماعی متصل شوند با لحاظ تراکنشی که دارند، ظرف ۴۵ روز پرداختی شان را به مدت حداکثر ۶ ماه یعنی از ابتدای آبان سال گذشته تا پایان فروردین تسویه خواهیم کرد.

سالاری با اشاره به اینکه این کار از بزرگترین پروژه‌های آی تی کشور است و موفقیت در این پروژه بزرگ، اهمیت زیادی در سطح ملی دارد، افزود: نسخه الکترونیک موجب تسهیل کار‌ها و افزایش سرعت خدمت رسانی مراکز درمانی به مردم می‌شود.

انتهای پیام/

منبع

تکمیل نسخه الکترونیک به طور جدی ادامه دارد
www.yjc.news

دکمه بازگشت به بالا