زندگی

رضایی: یارانه نقدی را به ۴۵۰ هزار تومان در ماه می رسانیم

رضایی: یارانه نقدی را به ۴۵۰ هزار تومان در ماه می رسانیم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: صدا و سیما فضا را به سمت شفافیت ببرد تا مردم انتخاب اصلح را داشته باشند.

رضایی: یارانه نقدی را به ۴۵۰ هزار تومان در ماه می رسانیم

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن رضایی داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ساختمان تولید رادیو حاضر شد.

او که با تجربه‌ترین نامزد حاضر شده در انتخابات ریاست جمهوری است امروز نخستین برنامه تبلیغاتی قانونی خود برای گفت‌وگو با مردم را در رادیو فرهنگ ضبط کرد.

رضایی بعد از ضبط برنامه خود در جمع خبرنگاران با اشاره به رویکرد رسانه ملی در انتخابات گفت: از رسانه ملی که عوامل شایسته و با تجربه‌ای در آن مشغول به خدمت هستند می‌خواهم این انتخابات را بسیار جدی بگیرد و از هر گونه فشار و لابی گری پرهیز کند.

وی ادامه داد: انتخابات امسال و دولت آینده حساس‌ترین آن‌ها بعد از انقلاب است، چون این روز‌ها با ابرمشکلات زیادی رو به رو هستیم، من از رسانه ملی می‌خواهم به هیچ وجه محافظه کاری نکند.

رضایی با اشاره به نقش رسانه ملی در انتخابات اظهار کرد: صدا و سیما فضا را به سمت شفافیت ببرد تا مردم انتخاب اصلح را داشته باشند. صدا و سیما شروع خوبی در انتخابات داشت و امیدوارم با همین روال به پیش برود.

رضایی گفت: اولین مساله‌ای که در دولت من به آن توجه خواهد شد، ساماندهی یارانه‌های پنهان در کشور است.

وی ادامه داد: بنزین و گازوئیل به قیمت واقعی خودش به دهک ثروتمند و به دهک‌های ۹ گانه دیگر نیز به صورت ترجیحی فروخته می‌شود. در نتیجه این اقدام، ما ۴ میلیارد دلار صرفه‌جویی خواهیم داشت و می‌توانیم به ۴۰ میلیون نفر ۱۷۸ هزار تومان یارانه بپردازیم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افزود: ۴ میلیارد دلار دیگر را نیز در نهاده‌های دامی و اساسی صرفه‌جویی خواهیم کرد که از این میزان صرفه‌جویی، چیزی حدود ۳۵۰ هزار تومان یارانه پرداخت خواهیم کرد که با ۹۱ هزار تومان یارانه فعلی، ۴۵۰ هزار تومان یارانه نقدی می‌دهیم.

رضایی گفت: این اقدام به گونه‌ای انجام خواهد شد که قیمت‌ها تغییر اساسی نکند و با کمبود بودجه هم مواجه نشویم.

وی تاکید کرد: سال ۹۲ گفتم که کلید روحانی هیچ خاصیتی ندارد و ادامه وضعیت آن روز پول ملی را ساقط خواهد کرد.

این داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: سال ۹۲ یک اسکناس هزار تومانی را به نشانه وضعیت بد اقتصادی به مردم نشان دادم و امروز اگر بخواهم از خطر آینده اقتصاد کشور صحبت کنم باید یک اسکناس ۱۰۰ هزار تومانی را در دستان خودم به مردم نشان بدهم.

وی در  پایان تاکید کرد: همه دغدغه من به ویژه برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دفع خطر اقتصادی از ایران بزرگ اسلامی ماست و اینکه بتوانیم در کنار ایران بزرگ سیاسی و امنیتی یک ایران بزرگ اقتصادی را ایجاد کنیم تا بتوانیم به نیاز‌های مردم پاسخ دهیم.

انتهای پیام/

منبع

رضایی: یارانه نقدی را به ۴۵۰ هزار تومان در ماه می رسانیم
www.yjc.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا