زندگی

شعبده‌بازی جالب و تماشایی با یک لیوان قهوه + فیلم

.

شعبده‌بازی جالب و تماشایی با یک لیوان قهوه + فیلم

شعبده بازی یک مرد با لیوانی قهوه در کافی شاپ با واکنش بسیار جالب متصدی آنجا مواجه شد.

شعبده‌بازی جالب و تماشایی با یک لیوان قهوه + فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از اسپوتنیک؛ واکنش خنده دار یک کارمند در کافی شاپ، پس از اینکه مشتری در مقابل او نوعی حرکت جادویی و شعبده بازی انجام داد، مورد استقبال قرار گرفت. فعالان در شبکه‌های اجتماعی پس از اجرای ترفند مشتری در مقابل این کارمند کافی شاپ، یک کلیپ ویدئویی را منتشر کردند که نشان دهنده واکنش بسیار جالب او است.

این ویدئو واکنش کارمند را نشان می‌دهد؛ او از کاری که مشتری بلافاصله پس از دریافت درخواست خود که یک فنجان بزرگ قهوه است، تعجب کرده و پس از متوجه شدن اینکه فرد در حال شعبده بازی است به او نگاه می‌کند و حرکات او را زیر نظر می‌گیرد و بلافاصله لیوان قهوه را برمی‌دارد تا از خالی بودن آن مطمئن شود چرا که خود او لحظاتی قبل لیوان پر را به او تحویل داده بود.

مشتری فنجان قهوه را برداشت و دست خود را روی لبه آن قرار داد و لیوان را چرخاند و روی آن فوت کرد سپس دست خود را از ته لیوان برداشت، به طوری که فنجان خالی به نظر می‌رسید و هیچ قهوه‌ای از آن روی زمین نمی‌ریخت و برای اطمینان دادن به مخاطبان از خالی بودن لیوان، آن را فشار داد و به کارمند باز گرداند.

این کارمند در حالی که کار خود را انجام می‌داد، دهانش نسبت به آنچه که دیده بود باز و بسیار حیرت زده شده بود.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

منبع

شعبده‌بازی جالب و تماشایی با یک لیوان قهوه + فیلم
www.yjc.news

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا