فروشنده سلاح جنگی غیر مجاز در شمال تهران دستگیر شد - صاباحلار
زندگی

فروشنده سلاح جنگی غیر مجاز در شمال تهران دستگیر شد

فروشنده سلاح جنگی غیر مجاز در شمال تهران دستگیر شد

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف یک قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح شکاری و ۵۳ عدد فشنگ جنگی در شمال تهران خبر داد.

فروشنده سلاح جنگی غیر مجاز در شمال تهران دستگیر شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ علی شاملو رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان، با اشراف کامل اطلاعاتی موفق شدند یکی از فروشندگان سلاح و مهمات غیر مجاز را در فضای مجازی شناسایی کنند.

این مقام انتظامی گفت: با شناسایی هویت متهم و مخفیگاه وی در “پاسداران”، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بررسی از داخل مخفیگاهش اخذ شد.

رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: ماموران این پایگاه دوم خرداد ماه به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح شکاری و ۵۳ عدد فشنگ جنگی کشف کنند.

بیشتر بخوانید

وی افزود: پس از انجام بازجویی‌های مقدماتی، مشخص شد که متهم سلاح‌های جنگی و شکاری را از همدستش در استان‌های غربی کشور تهیه و پس از انتقال آن به مخفیگاهش با تبلیغ در فضای مجازی آن‌ها را می‌فروشد.

سرهنگ شاملو با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس به طور جد با عاملان فروش سلاح غیر مجاز در فضای مجازی برخورد شدید صورت خواهد داد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده این گونه موارد سریعا موضوع را با پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند.

انتهای پیام/

منبع

فروشنده سلاح جنگی غیر مجاز در شمال تهران دستگیر شد
www.yjc.news

دکمه بازگشت به بالا