مصدق با حفظ سمت سرپرست معاونت حقوقی قوه قضاییه شد - صاباحلار
زندگی

مصدق با حفظ سمت سرپرست معاونت حقوقی قوه قضاییه شد

مصدق با حفظ سمت سرپرست معاونت حقوقی قوه قضاییه شد

با حکم رئیس قوه قضائیه مصدق با حفظ سمت سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه شد.

مصدق با حفظ سمت سرپرست معاونت حقوقی قوه قضاییه شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،   حجت الاسلام و المسلمین مصدق، رییس دیوان عدالت اداری، طی حکمی از سوی ریاست محترم قوه قضاییه با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه منصوب شد..

معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه، در جلسه صبح امروز (یکشنبه ۲ خرداد) که به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مصدق و با حضور مدیران و مستشاران قضایی معاونت در محل سالن جلسات شهید سردار سلیمانی معاونت حقوقی و امور مجلس برگزار شد، سرپرست معاونت ضمن تشریح ابعاد و برنامه‌های پیش‌ رو تأکید کرد: برنامه‌ها، اهداف و اقدامات این معاونت بر سند تحول قضایی بنیان نهاده شده است و در سال ۱۴۰۰، بسیج نیروها و امکانات معاونت در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های متعالی این سند صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه امروز نقطه آغاز دیگری بر تبلور اهتمام و حرکت جهادی در تحقق اهداف متعالی سند تحول قضایی در این معاونت است تأکید کرد: برنامه‌محوری، تحول‌گرایی و تسریع در انجام تکالیف و در عین حال پرهیز از شتاب‌زدگی، شعارهای اصلی این معاونت در این مقطع است.

مصدق با اشاره به اینکه تخصص محوری و تعامل با مجامع علمی و دانشگاهی کشور همچنان از محورهای انجام امور معاونت حقوقی و امور مجلس است خاطرنشان کرد: بهره‌مندی از تجارب علمی و دانش متخصصان و اندیشمندان حقوقی و فقهی کشور نتایج عملکرد ما را بر پایه‌های استاندارد علمی و کاربردی مبتنی می‌سازد و لذا ادامه روند تعامل با اندیشمندان، حقوقدانان و وکلای مجرب و اساتید دانشگاه از برنامه‌های جدی این معاونت است.  

مصدق در پایان این نشست با تأکید بر اینکه ادارات و مجموعه‌های تابع این معاونت بنا به تکالیف مربوط حداکثر توان و نیروی خود را مصروف تحقق اهداف و برنامه‌های سند تحول قضایی کنند به  ارائه دستورات لازم در این خصوص پرداخت.

انتهای پیام/

منبع

مصدق با حفظ سمت سرپرست معاونت حقوقی قوه قضاییه شد
www.yjc.news

دکمه بازگشت به بالا