زندگی

ولنتاین را با کیک و شیرینی خانگی جشن بگیرید

ولنتاین را با کیک و شیرینی خانگی جشن بگیرید

ولنتاین را با کیک و شیرینی خانگی جشن بگیرید

ولنتاین را با کیک و شیرینی خانگی جشن بگیرید

ولنتاین نزدیک است، هزاران فکر، مدام در سرتان چرخ می‌خورد. هنوز هدیه‌ای برای روز عشق انتخاب نکرده‌اید. دلتان می‌خواهد این هدیه، عمق عشقتان را به معشوق نشان دهد و  در عین حال دوست داشتنی باشد، جلوه‌گر زیبایی و گرمای مهرتان هم باشد. تهیه آن هم در این روزهای شلوغ پایانی سال، سخت و وقت‌گیر نباشد… سفارش آنلاین کیک خانگی را امتحان کرده‌اید؟ سفارش آنلاین کیک خانگی از کیکِ‌خونه، گزینه‌ایست که تمام دغدغه‌هایتان را پاسخ می‌دهد.

کیک‌خونه در سال ۱۳۹۴ متولد شد. با هر بار نفس کشیدنش عطر خوش کیک خانگی را در فضا منتشر کرد. حالا کیک‌خونه قد کشیده است و سبد محصولاتش متنوع، رنگین و خوش‌بوست. تمامی محصولات آن، از کیک‌های خانگی گرفته تا کرامبل‌ها و چیزکیک‌ها، پخت روز هستند و با مواد اولیه مرغوبی تهیه می‌شوند.

کیک‌خونه در ابتدای راه، فروش سازمانی را هدف گرفته بود اما حالا مشتریان خانگی پر و پا قرصی دارد که تا اسم کیک خانگی به میان می‌آید، اول عطر خوش محصولات کیک‌خونه مدهوششان می‌کند و بعد فقط نام کیک‌خونه در ذهنشان جولان می‌دهد.

کیک‌خونه پروسه انتخاب محصول، سفارش و ارسال را بسیار ساده کرده است، مخاطبان با چند کلیک ساده در سایت کیک‌خونه، محصول مورد نظرشان را انتخاب می‌کنند و تا ساعاتی بعد، آنها را دریافت می‌کنند. تجربه سفارش آنلاین کیک خانگی در کیک خونه به شیرینی محصولات کیک‌خونه‌ست.

کیک‌ خونه کیست؟

با خودتان می‌گویید چرا باید هدیه روز عشق را از کیک‌خونه بخریم؟ ما می‌گوییم انتخاب با خودتان است، اما مگر هدف از هدیه دادن در این روز عشق، تقدیم مهر و گرمای قلبتان نیست؟

محصولات کیک‌خونه، عطر خوش خانگی دارند، گرما و صمیمیت خانه را برای دلبرتان تداعی می‌کنند، خوشمزه، خوش رنگ و عطرند و از همه مهم‌تر سالم هستند، خیالتان بابت درجه یک بودن و تازه بودن مواد اولیه‌ای که در تهیه محصولات به کار می‌روند، راحت راحت باشد، همان روزی که سفارش می‌دهید، پخته می‌شوند و به دستتان می‌رسند.

کیک‌خونه سیستم ارسال منظم و سریعی دارد، بدون اینکه درگیر ترافیک و شلوغی شهر شوید، سفارش آنلاین کیک خانگی را تجربه می‌کنید، ساعت ارسال مناسب خودتان را انتخاب می‌کنید و ما پیام پرمهرتان را در بسته‌بندی شکیل و زیبا به دست معشوقتان می‌رسانیم.

اگر از ما بپرسید باید خدمتتان عرض کنیم که تمام محصولات کیک‌خونه قابلیت تبدیل شدن به هدیه‌ای هیجان انگیز برای روز عشق را دارند. محصولات کیک‌خونه، انواع کیک‌های خانگی، چیزکیک، کرامبل، براونی، بلوندی، پای، پیروک، شیرینی‌های مغزدار و… را شامل می‌شود. اما شاید دوست داشته باشید حتما المانی از ولنتاین در کادویتان بدرخشد، در این‌صورت پیشنهاد می‌کنیم، کوکی‌های قلبی را امتحان کنید.

کوکی‌های قلبی در طعم‌های لیمویی، شکلات- فندق، کشمش-گردو، پرتقالی و کرنبری تهیه می‌شوند، بسته‌بندی زیبایی دارند و هدیه مناسبی برای روز عشق به حساب می‌آیند.

کدام محصولات کیک‌خونه مناسب هدیه ولنتاین هستند؟

کوکی‌های قلبی را سفارش دادید؟ حالا همراه ما بیایید تا کمی عطر و طعم هدیه‌تان را بیشتر کنیم.

کیک‌های تازه، خوشمزه و سالم کیک‌خونه، پنجره‌ای رو به دنیایی از طعم‌های مختلف برایتان می‌گشایند، نسکافه، لیمو، پرتقال، شکلات، هویج، عسل و آناناس بخشی از این صندوقچه عطر و طعم هستند.

کیک‌ها، در دو سایز بزرگ و مینی قابل سفارش هستند، البته یک امکان هیجان انگیز دیگر هم وجود دارد، ابتدا خوب طعم‌های مختلف را زیر و رو کنید، ببینید از کدامشان نمی‌توانید دل بکنید؟ حالا در‌ بخش کیک‌های چند طعم، خودتان دست به کار شوید و اسلایس‌های متفاوتی از هر طعمی که دوست دارید، کنار هم بچینید.

کیکی که به سلیقه خودتان درست کرده‌اید می‌تواند چهار یا هشت اسلایس متفاوت از انواع کیک‌های خانگی کیک‌خونه را شامل شود.

اگر معشوقتان عاشق پنیر است، البته نه به اندازه‌ای که شما را دوست دارد؛ درنگ نکنید، چیزکیک تنوری کیک خونه آن هم در روز عشق او را مجنون خواهد کرد. چیزکیک تنوری و چیزکیک آلبالو کیک‌خونه در دو سایز آماده سفارش هستند.

یکی از هدیه‌های اصلی ولنتاین، شکلات است، غلظت شکلات استفاده شده در براونی‌ها، بسیار بیشتر از کیک‌های شکلاتی معمولی‌ست. شما هم که می‌خواهید عشق غلیظ خودتان را نثار دلبر کنید، پس از براونی‌ها غافل نشوید.

کیک‌خونه براونی شکلاتی، آلبالویی، فندوقی و پرتقالی دارد، فکر می‌کنید معشوقتان از کدام طعمش خوشش بیاید؟

یادتان نرود که براونی‌ها را هم به صورت کامل می‌توانید سفارش دهید و هم به صورت اسلایسی.

حیف است روز عشقتان از کرامبل‌ها بی‌نصیب بمانید، شاید اصلا دلتان بخواهد برای خودتان هدیه بخرید و چه انتخابی بهتر از کرامبل‌ها.

آنها سه لایه دارند، خمیر کرامبل، کرم کرامبل و لایه نهایی هم نوعی از خشکبار است. از کیک‌های معمولی بافتی سفت‌تر دارند و اصلا با استایل اسفنجی بودن سازگار نیستند. شالوده آنها را کره می‌سازد.

سری به اتاق پای‌های کیک‌خونه بزنید، پای سیب، کدو حلوایی، به و پای تونسی معروف کیک‌خونه، آنجا منتظر شما هستند و حواسشان به لنگ نزدن پای عشقتان است.

پای‌ها در دو سایز تهیه می‌شوند، دقت کنید، شاید فکر کنید سایز کوچک آنها برای دو نفر کافیست، اما شما طعم جادویی این ساحران را دست کم گرفته‌اید.

قبلا برایتان از کوکی قلبی شکل کیک‌خونه گفته‌ایم، اینجاست که باید خاطر نشان کنیم، کوکی‌ها، می‌توانند به شکل‌های دیگری هم در بیایند و کنار شیرینی‌های کوچک مغز دار جا خوش کنند، کافیست انتخابشان کنید تا شیرینی روز عشقتان را تضمین کنند.

دوست دارید هدیه ولنتاین امسالتان، از تباری متفاوت باشد؟ پیروک‌ها یکی از انواع شیرینی‌های ارمنی هستند، که با مارمالاد و میوه‌های گوناگون درست می‌شوند. رنگ قرمز پیروک زرشک، چنان زنده و درخشان است که جان می‌دهد برای پیشکش شدن خدمت دلبر.

پیروک‌های کیک‌خونه، طعم توت فرنگی، زردآلو، آلبالو و زرشک دارند و به صورت اسلایسی هم قابل سفارش هستند.

بله درست خواندید، بلوندی. بلوندی هم یکی از محصولات کیک‌خونه‌ست. وقتی براونی داریم چرا بلوندی نداشته باشیم؟

در حال حاضر خرمالو نمایندگی این محصول جذاب را برعهده دارد. خرمالو از محبوبیتش برای معرفی بلوندی کمک گرفته است. مربعی به عرض ۲۰ سانت که برای ۶ تا ۹ نفر کافیست.

دارچین، جوزهندی، کره و خرمالوی بدون پوست از اجزای اصلی تشکیل دهنده بلوندی هستند، عطرش از میان این کلمات هم به مشام می‌رسد.

نه تنها کیک‌های خانگی کیک‌خونه، بلکه تمامی محصولات آن را می‌توانید از طریق وبسایت و به صورت آنلاین سفارش دهید.

کافیست در ‌بخش محصولات، روی باکس محصول مورد نظرتان کلیک کنید، تعداد را انتخاب کنید، بازه زمانی ارسال سفارش را انتخاب کنید و تمام. خیالتان راحت باشد که محصول به موقع به دستتان می‌رسد. شما فقط روی تقدیم هدیه با لبخندی دلکش تمرین کنید.

قبول دارید که بسته‌بندی کادو به عنوان اولین چیزی که فرد دریافت کننده هدیه می‌بیند، بسیار مهم است و کل حس او را از هدیه تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

کیک خونه بسته‌بندی زیبایی دارد که قطعا دل معشوقتان را خواهد برد.

این روزها همه سرشان شلوغ است و دوست ندارند با رفت و آمدهای غیر ضروری بر مشکلاتی که ویروس کرونا ایجاد کرده است دامن بزنند، روز عشق هم نزدیک است و دلِ دلبر به هدیه‌ای از طرف دل‌داده خوش است، سفارش آنلاین کیک خانگی گزینه خوبی به نظر می‌آید، نیازی به مراجعه حضوری نیست، محصولی با کیفیت و سالم در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان می‌رسد.

درنگ نکنید، تصمیم‌تان را بگیرید و با خیال راحت به فکر روز عشقی هیجان انگیز باشید.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.

نکات ضروری برای نگهداری از لوازم خانه

راهنمای کامل خرید صندل تابستانی

استفاده از بام سبز و دیوار سبز در طراحی ویلا چه تاثیری بر رطوبت و دمای محیط می…

برندهای موفق ایرانی در جهان

طراحی پارچه چیست؟

از کجا هتل داریوش کیش رزرو کنیم؟

چگونه لباس زیر زنانه مناسب انتخاب کنیم؟

جراح چاقی

ایده های جذاب برگزاری مهمانی در منزل در سال ۲۰۲۱

سینک ظرفشویی بیمکث؛ الماسی در آشپزخانه شما!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

منبع

ولنتاین را با کیک و شیرینی خانگی جشن بگیرید
delbaraneh.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا