زندگی

کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان ایران معرفی شد

کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان ایران معرفی شد

کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان کشورمان جهت شرکت در رقابت‌های قهرمانی زنان آسیا طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون هندبال معرفی شد.

کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان ایران معرفی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یک روز پس از اعلام آمادگی و ثبت نام تیم ملی هندبال بانوان کشورمان در رقابت‌های قهرمانی هندبال زنان آسیا، علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال، ظهر امروز چهارشنبه 12 خردادماه، طی حکمی عزت الله رزم‌گر را به عنوان مدیر فنی، خدیجه قانع را به عنوان مربی، نشمین شافعیان را به عنوان مشاور فنی و ناهید مقبول را به عنوان سرپرست تیم ملی هندبال بانوان بزرگسالان کشورمان معرفی کرد. 

بدین ترتیب براساس اعلام افسانه دهقانی، نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال با معرفی کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان درست یک روز پس از ثبت نام در رقابت‌های قهرمانی زنان آسیا، در چند روز آینده اسامی دعوت شدگان به اردوی آمادگی این تیم اعلام خواهد شد و ملی‌پوشان هندبال بانوان کشورمان اردوی آماده سازی خود را بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته آغاز خواهند کرد. 

لازم به ذکر است رقابت‌های قهرمانی هندبال بانوان آسیا به میزبانی کره جنوبی از 24 شهریور تا 3 مهرماه 1400 برگزار خواهد شد و در صورت حضور 12 تیم در این مسابقات، شش تیم برتر این رقابت‌ها جواز حضور در مسابقات قهرمانی زنان جهان 2023 را کسب خواهند کرد و در غیر اینصورت و حضور کمتر از 12 تیم سهمیه آسیا پنج تیم خواهد بود.

گفتنی است با تصمیم فدراسیون هندبال تیم ملی بانوان کشورمان تقریبا پس از چهار سال در این رقابت‌ها حضور پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع

کادر فنی تیم ملی هندبال بانوان ایران معرفی شد
www.tasnimnews.com

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا