بیوگرافی نازنین افشین جم + نحوه ازدواج با وزیر دفاع کانادا - صاباحلار
مجله

بیوگرافی نازنین افشین جم + نحوه ازدواج با وزیر دفاع کانادا

بیوگرافی نازنین افشین جم + نحوه ازدواج با وزیر دفاع کانادا

بیوگرافی نازنین افشین جم و همسرش. عکس های نازنین افشین جم همسر ایرانی وزیر دفاع کانادا, اینستاگرام نازنین افشین جم و عکس های مک کی همسر نازنین افشین جم

بیوگرافی نازنین افشین جم + نحوه ازدواج با وزیر دفاع کانادا

بیوگرافی نازنین افشین جم و نحوه ازدواج با وزیر دفاع کانادا و عکس های همسر ایرانی وزیر دفاع کانادا را در ادامه در مجله شبونه مشاهده کنید.

بیوگرافی نازنین افشین جم بازیگر و خواننده و آهنگساز و مدل ایرانی و کانادایی و فعال بین‌المللی حقوق بشر در ۲۲ فروردین ۱۳۵۸ شمسی و ۱۹۷۹ میلادی در تهران به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشتهٔ روابط بین‌الملل و علوم سیاسی می باشد.

بیوگرافی نازنین افشین جم و همسرش

تسلط کامل به زبان های انگلیسی و فرانسوی و کمی هم اسپانیایی دارد.

نازنین عنوان دختر شایسته‌ی مسابقات را در سال ۲۰۰۳ کانادا و همچنین مقام دوم دختر شایستهٔ و ملکه زیبایی دنیا را در مسابقات میس ورد را که در چین برگزار شد مقام دوم را از آن خود کرده است.

خانم افشین جم در سال ۱۳۶۰ زمانی که دو سال بیشتر نداشت به همراه خانواده به کشور کانادا مهاجرت کرد .

بیوگرافی نازنین افشین جم و همسرش

در واقع ایشان فقط در ایران به دنیا آمدند و تمام دوران زندگی تحصیلاتش را در کشور کانادا گذراندند. وی در دانشگاه های کلمبیا و همچنین در کشورهای فرانسه و انگلستان نیز ادامه تحصیل داده است .

بیوگرافی نازنین افشین جم و همسرش

وی بعد از اتمام تحصیلاتش با صلیب سرخ و سازمان عفو بین‌الملل همکاری داشته و این همکاری تاکنون نیز ادامه دارد. حوزه فعالیتش درباره مسائل ایران است و همچنین از فعالین حقوق زنان و بشر در ایران است .

نازنین افشین جم متاهل بوده و ازدواج کرده است . او در ۱۴ دی سال ۱۳۹۰ شمسی مصادف با ۲۰۱۲ میلادی طی مراسمی که بصورت خصوصی در مکزیک برگزار شد با پیتر مک‌ کی وزیر دفاع کانادا ازدواج کرد و همسر قانونی و رسمی وی محسوب می باشد.

بیوگرافی نازنین افشین جم و همسرش

حاصل این ازدواج دو فرزند می باشد که نام یکی از فرزندانش کیان آلکساندر است.

خانم جم در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد و چندین آهنگ و ترانه به بازار عرضه کرده است. وی علاوه بر خوانندگی ، ترانه سرا و آهنگساز نیز هست و زمینه و موضوع موسیقی و ترانه هایش سیاسی می باشد . آهنگ هایش هم به زبان ‌های انگلیسی و هم فارسی خوانده شده است.

فعالیت‌ها و هنرهای دیگر

همسر وزیر دفاع کانادا علاوه بر خوانندگی و فعال حقوق بشری به عنوان مدلینگ و مدل تبلیغاتی نیز فعالیت کرده و خلبان ماهر و توانایی بوده و دارای گواهی پرواز با هواپیمای موتوری و گلایدر می باشد . از علاقه مندی های دیگر او ساخت فیلم‌ های مستند چالشی می باشد که قصد دارد در آینده این کار را هم انجام دهد .

biography nazanin-afshin Jam

دکمه بازگشت به بالا