دانلود سریال جادوگر قسمت ششم ۶ ( قسمت 6 ) کامل - صاباحلار
مجله

دانلود سریال جادوگر قسمت ششم ۶ ( قسمت 6 ) کامل

دانلود سریال جادوگر قسمت ششم ۶ ( قسمت 6 ) کامل

دانلود سریال جادوگر قسمت ششم ۶ ( قسمت 6 ) کامل همراه با لینک مستقیم و کیفیت اصلی سریال جاودگر احمد مهرانفر و جواد رضویان و مریم مومن را در این صفحه

دانلود سریال جادوگر قسمت ششم ۶ ( قسمت 6 ) کامل

دانلود سریال جادوگر قسمت ششم ۶ ( قسمت 6 ) کامل همراه با لینک مستقیم و کیفیت اصلی سریال جاودگر احمد مهرانفر و جواد رضویان و مریم مومن را در این صفحه ببینید.

دانلود سریال جادوگر قسمت ششم ۶ ( قسمت 6 ) کامل

سریال جادوگر یکی از سریالهای طنز و جذاب شبکه نمایش خانگی بوده که در آنه  بازیگران مطرحی حضور دارند تا به حال 6 قسمت این سریال عرضه شده است که به شما پیشنهادمیکنیم حتما این سریال را دنبال کنید چرا که میتواند لحظات بسیاری خوبی برای شما خلق کند.

آقای اطیابی از کارگردان های مطرح کشورمان بوده که با به حال فیلم ها و سریالهای پر بیننده ای را تولید کرده است و با توجه به سابقه درخشان این کارگردان میتوان سریال جادوگر را یکی از سریهالی پرمخاطب عنوان کرد.

با این که بعد از این سریال بیشتر نقش هایش در ژانر کمدی ایفا شده است اما هر کدام با دیگری تفاوت دارد. یعنی وقتی که او را در نقش «مندل» می بینیم کاملا فراموش می کنیم که او یک زمانی که طولانی هم بوده، ارسطوی محبوبمان است. هر چند که در همان سریال هم در هر قسمت جدید که تولید می شد او با حفظ راکورد نقش ارسطو تفاوت هایی در اجرایش به وجود می آورد.

یکی از مزایای آثار اطیابی استفاده از رنگ های شاد و دلفریب است یعنی اگر هیچ چیز هم برای ارائه نداشته باشد به قدری از رنگ های گرم و تند استفاده می کند که خستگی را از چشمانی که به رنگ های دلمرده ی تیره خو گرفته است، می رباید. اما سریال هنوز نتوانسته مورد خاصی را برای ویژه بودنش عرضه کند. تا به این جا فعلا شاهد شوخی های همیشگی که بار … دارند و سرشار از توهین کاراکترها به یکدیگر هستند، می باشیم.

دکمه بازگشت به بالا