معنی قلب سبز 💚 در ایموجی ها چه مفهومی دارد؟ - صاباحلار
مجله

معنی قلب سبز 💚 در ایموجی ها چه مفهومی دارد؟

معنی قلب سبز 💚 در ایموجی ها چه مفهومی دارد؟

ممکن است از ایموجی قلب سبز در چت زیاد استفاده کنید و معنای آن را ندانید و یا شخصی یک قلب سبز فرستاده و نمی دانید قلب سبز در واتساپ نشانه چیست.

معنی قلب سبز 💚 در ایموجی ها چه مفهومی دارد؟

ایموجی قلب سبز (Green Heart Emoji) یکی از زیباترین ایموجی‌ هاست اما چه معنایی دارد؟ این قلب رنگی یکی از نه ایموجی قلب است که تمام رنگ‌ های رنگین کمان را پوشش می‌ دهند. ما یک راهنمای جامع در رابطه با هر آنچه که لازم است در مورد معنی قلب سبز بدانید، از معنا گرفته تا موارد استفاده را تهیه کرده‌ایم. به خواندن این مقاله ادامه دهید چراکه معلوم نیست، شاید شما هم بخواهید از ایموجی قلب سبز رنگ در چت واتساپ و اینستاگرام یا تلگرام و یا پیام‌ های خود استفاده کنید. پس بهتر است بدانید قلب سبز ب چ معناست و قلب سبز نشانه چیست.

این ایموجی قلب رنگی نسخه‌ای از ایموجی قلب قرمز رنگ کلاسیک است. اغلب می‌ بینید که هنگام ابراز عشق به یک دوست یا آشنا از یک ایموجی قلب سبز استفاده می‌ شود. سعی کنید این قلب سبز را به یک پیام دلگرم‌ کننده اضافه کنید تا به یک دوست بگویید: «من به تو اهمیت می‌ دهم». 

طبیعت معمولاً با رنگ سبز در ارتباط است؛ بدان معنی که این ایموجی قلب رنگی بهترین روش برای گفتن این جمله است: «من عاشق این سیاره هستم!». ایموجی قلب سبز اغلب زمانی ظاهر می‌ شود که یک فرد در مورد طبیعت یا اهمیت دوستدار محیط زیست بودن صحبت می‌ کند. 

این ایموجی قلب رنگی زمانی ظاهر می شود که یک فرد برای چیزی قدردان و سپاسگزار است. سوژه‌ی مورد بحث ممکن است طبیعت، دوستان یا کسی که دوستش دارید، باشد. وقتی می‌خواهید بگویید «ممنون»، یک قلب سبز به متن خود اضافه کنید. 

آیا تاکنون عبارت «رنگ سبز نشان‌دهنده‌ی حسادت» را شنیده‌اید؟ اگر کسی به چیزی یا فرد دیگری حسادت دارد، ممکن است این ایموجی را به پیام خود اضافه کند. این یک روش ساده برای گفتن این که «من خیلی حسودمً» به شمار می‌رود. استفاده از این ایموجی را زمانی در نظر بگیرید که مثلاً به لباس فرد دیگری حسادت می‌کنید. 

اگر کسی به رنگ سبز علاقه دارد، ممکن است این ایموجی را در قسمت بیو یا کپشن‌های شبکه‌های اجتماعیش ببینید. می‌توانید از ایموجی قلب سبز رنگ زمانی استفاده کنید که می خواهید به رنگ سبز اشاره کنید یا قلب قرمز رنگ را با قلب سبز جایگزین کنید تا جمله‌ی دوستت دارم را با رنگ موردعلاقه‌تان بگویید. 

افرادی که وگان هستند از قلب سبز رنگ زیاد در چت های خود استفاده می کنند.

ممکن است این ایموجی را در توییتر همراه با هشتگ‌هایی ازقبیل #jaemin و #zhong ببینید. طرفداران گروه NCT اغلب از این ایموجی زمانی استفاده می‌کنند که می‌خواهند در مورد اعضا و آهنگ‌های این گروه صحبت کنند. اگر طرفدار گروه کی پاپ هستید، سعی کنید این ایموجی را به پیام بعدی خود اضافه کنید. 

💚 اغلب با ایموجی‌ های دیگر برای ابراز عشق و قدردانی جفت می‌شود.

اضافه کردن این قلب سبز رنگ و سایر ایموجی‌ های مورد علاقه‌تان را برای جشن گرفتن یک رویداد خاص در نظر بگیرید. این ترکیب ایموجی‌ها را برای اضافه کردن به متن خود در نظر بگیرید. 

ایموجی قلب دارای معنای مرموزی هستند. با این 9 ایموجی قلب رنگی روی کیبورد، برای نشان دادن هر موقعیتی می‌توانید از این ایموجی‌ها استفاده کنید. در ادامه، رایج‌ ترین معانی ایموجی‌های رنگی قلب مورد‌ علاقه‌ی شما آمده است:

همچنین بخوانید: معنی رنگ های قلب ایموجی

مطالب مرتبط:

معنی قلب بنفش

معنی قلب سفید

معنی قلب نارنجی

معنی ایموجی قلب قهوه ای 🤎 در واتساپ و اینستاگرام

معنی قلب صورتی 💖 (انواع مختلف ایموجی قلب صورتی چه مفهوم پنهانی دارد)

معنی قلب سفید 🤍 در چت | معنی ایموجی قلب سفید

معنی قلب زرد 💛 چیست؟

معنی قلب نارنجی 🧡 | ایموجی قلب نارنجی یعنی چی

معنی ایموجی های گل در واتساپ و تلگرام یا اینستاگرام

معنی قلب بنفش در استیکر ها چیست؟ 💜 یعنی چه؟

معنی تمام ایموجی های صورت در واتساپ | معنی ایموجی های شکلک واتس اپ

معنی انواع ایموجی قلب ها در رنگ های مختلف (معنی پنهان ایموجی قلب ها چیست)

معنی انواع ایموجی های دست که روزانه از آنها استفاده می کنیم

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

دکمه بازگشت به بالا